Dzień Barmana 6 lutego
Pytanie od naszej barmanki: Jakiego drinka lubisz najbardziej?
:)
Z okazji Międzynarodowego Dnia Barmana zapraszamy na pysznego drinka w wersji bezalkoholowej: sok jabłkowy, sok grejpfrutowy, sok pomarańczowy, grenadina, mrożone truskawki (widoczny na zdjęciu). Ktoś ma pomysł na nazwę dla niego?
:)
