Blog post 1
31
2019

Co symbolizuje sałatka caprese?

Włoskie kolory i smaki czy trochę o sałatce caprese. Co symbolizuje jej kolorystyka i z jakiego regionu Włoch pochodzi? O tym więcej w naszym artykule.

więcej
Blog post 1
20
2019

Pizza specjalna na weekend

Bazylia, kurczak, mozzarella i cukinia - oto pizza skomponowana przez Klaudię, dostępna jako opcja specjalna przez cały weekend :) Zapraszamy gorąco do Target Pizza!

więcej
Blog post 1
13
2019

Amore pomidorowy krem

Zasmakujcie lata niczym we włoskiej tratorii i wpadnijcie na nasz aromatyczny krem pomidorowy z grzankami i mozzarellą.:) Oferta obowiązuje przez sobotę i niedzielę (13 i 14 lipca). Smacznego!

więcej
Blog post 1
04
2019

Dzień Hot-Doga

Dzisiaj Dzień Hot-doga. Kto wymyślił tą słynną amerykańską przekąskę i komu zawdzięcza ona swoją popularność? Czytaj więcej...

więcej
Blog post 1
03
2019

Dzień Ostrej Papryczki Chilli

Pikantny news na dzisiaj! Dzień Ostrej Czerwonej Papryczki Chilli zaleca się celebrować naleśnikami po meksykańsku oraz apetyczną pizzą nr 21 i 24 (Zemsta Teścia może być tylko na ostro!) 

więcej
Blog post 1
01
2019

Międzynarodowy Dzień Owoców

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Owoców. Nie tylko przez panujące upały, ale również ze względu na to soczyste święto zapraszamy do składania zamówień na świeżo wyciskane, owocowe soki :)

Pozwól sobie na owocowe orzeźwienie!

więcej
Blog post 1
24
2019

Zmiana godzin otwarcia w dniu 25 czerwca

Najdrożsi! Jutro jesteśmy do Waszej dyspozycji od godziny 11:00. Zapraszamy gorąco do składania zamówień telefonicznych lub odwiedzania naszego klimatyzowanego lokalu.

więcej
Blog post 1
23
2019

Sto lat Tatusiowie!

Kochani Tatusiowie! W dniu Waszego święta życzymy Wam radości i szczęścia w wydaniu Gigante, chwil tylko Premium, a nade wszystko, abyście w zapracowaniu i morzu obowiązków, które towarzyszą Wam na codzień czuli się kochani przez swoje pociechy i mieli wiele powodów do uśmiechu :)
Żyjcie sto lat!

więcej
Blog post 1
19
2019

Nagroda za świadectwo z paskiem

Koniec roku szkolnego już za nami. Target Pizza postanowiła nagrodzić najbardziej ambitnych uczniów 

więcej
Blog post 1
13
2019

Sałatki na upalne dni

Brak apetytu gdy skwar doskwiera za oknem?

Przypominamy, że w naszym menu zjadziecie pyszne, orzeźwiające sałatki, które doskonale sprawdzą się latem. Moc świeżych składników to jest to! Do tego idealnie w duecie komponuje się smoothie lub owocowy koktajl.
Wybieraj najlepsze zestawienie i zamawiaj

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|