Blog post 1
30
2019

Soczysty Dzień Soku

Sok - najlepszy oczywiście ten świeżo wyciskany :) Z okazji dzisiejszego Dnia Soku zachęcamy, aby ten pyszny i pełen witamin apój pojawił się jako dodatek do ulubionego dania.

więcej
Blog post 1
27
2019

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka

Same pyszności oraz mnóstwo atrakcji! Przypominamy o wielkim święcie dzieci 1 czerwca :) Jak co roku będziemy rozpieszczać Was atrakcjami oraz pysznościami, które przygotujemy z myślą o najmłodszych.

więcej
Blog post 1
26
2019

Promocja dla Mam z okazji Dnia Matki

Kochane Mamy! W dniu Waszego Święta przygotowaliśmy apetyczną promocję. Czytaj więcej...

więcej
Blog post 1
24
2019

Zatrudnimy pracownika

Uwaga! 
Przyjmiemy do naszego zespołu kuriera na pełny etat oraz na weekendy, a także zatrudnimy osobę do obsługi klientów (na weekendy). Wysyłajcie swoje cv na targetpizza@gmail.com lub zostawiajcie bezpośrednio w naszym lokalu.

więcej
Blog post 1
29
2019

Menu specjalne na Majówkę

Majówka już za pasem :) Jak co roku przygotowaliśmy całe spektrum pyszności w menu specjalnym.
Co dobrego mamy w planach?

więcej
Blog post 1
19
2019

Życzenia wielkanocne

Smacznego jajka, tęczowych mazurków, wybornego żurku, radosnego Alleluja oraz apetycznej atmosfery w gronie najbliższych :) A w Lany Poniedziałek nie oszczędzajcie na wodzie ;) Do zobaczenia we wtorek tuż po Świętach

więcej
Blog post 1
17
2019

Godziny otwarcia lokalu w Wielkanoc

Kochani! Informujemy, że w Wielki Piątek pracujemy bez zmian. Od soboty do Lanego Poniedziałku (20-22.04) świętujemy i ładujemy akumulatory, aby we wtorek znów rozpieszczać Was smakami 

więcej
Blog post 1
15
2019

Dobre jedzenie w Pszczynie

Zapraszamy do nas – na pachnące i kolorowe krążki pizzy, szybkie i syte pasty i naleśniki w wielu odsłonach. Każda porcja to pełnia smaków i gwarancja sytości.

Zwolennicy minimalizmu i #healthylife powinni na początek skosztować różnorodnych sałatek, które każdorazowo przygotowujemy z najwyższej jakości składników.

Nie znaczy to, że stronimy od fastfoodów! Absolutnie nie! W tej kategorii mamy wybór szybkich dań, które przygotowywane są według najwyższych standardów.
Zapewniamy nie tylko niezapomniane doznania smakowe.

Co dobrego zamówisz w tym tygodniu?

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|